17 marca 2012

Problemów ciąg dalszy...

Jakiś czas temu miałam problem z korzystaniem z bloga ponieważ nie współpracuje on z Firefox-em. Zainstalowałam Operę choć nie lubię takich rozwiązań. Teraz blog nie współpracuje z Operą wcale. W Firefoxie chociaż dochodzę do etapu dodawania zdjęć z innego poziomu, a w Operze cała akcja kończy się na kliknięciu dodaj zdjęcie, a potem już tylko komunikat o przenoszeniu na niezabezpieczoną stronę i zdjęcia przestają sie ładować pomimo ignorowania takiego komunikatu....
Niestety nie mam cierpliwości do problemów ponieważ zbyt często i na zbyt długo sie pojawiają dlatego moja obecność tutaj nie może być regularna.
Pozdrawiam

9 komentarzy:

 1. Bardzo podobała mi się krajobrazy. To jest bardzo wyrazisty.
  Dobra niedziela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miło mi to słyszeć. dziękuję za odwiedziny i komentarz. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Śliczne i trochę, dzięki mgiełce, tajemnicze zdjęcie. Może jeszcze spróbuj Google Chrome. Obyś dała radę rozwiązać problemy, życzę Ci tego. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pamięć, odwiedziny i dobre słowo. Powoli mija moje zmęczenie trudnościami i być może w najbliższym czasie postaram się coś wrzucić, ale z obawy przed kolejnymi trudnościami jeszcze się powstrzymuję. Pozdrawiam cieplutko i świątecznie :)

   Usuń
 3. Namaluję na niebie słońce
  Na chmurach deszczem brzemiennych
  wyczaruję stokrotkę na łące
  na trawach jeszcze przyziemnych
  Połaskoczę uśmiechem złocistym
  dom cały sprzątnę do końca
  i obudzę porankiem przejrzystym
  puchatym uchem zająca.

  Wesołych i bezproblemowych :)
  Wracaj:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze te Twoje życzenia, zwłaszcza ta stokrotka na łące. Dziękuję ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałam, że już jesteś tu :-), czyli dalej masz problemy :-(. Mam nadzieję, że mój aparat będzie sprawny na początek maja, bo jadę na krótkie wakacje i tam bym go chciała mieć. Życzę radosnego i nie mokrego drugiego dnia Świąt.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i każde słowo...